Autor Téma: SSM Tihányiovský kaštieľ Banská Bystrica (september 2024 - január 2025)  (Prečítané 2606 krát)

Odhlásený Juri

  • Príspevkov: 347
Tiež by som sa rád zúčastnil s niečím novo-postaveným.

Odhlásený liondee

  • Príspevkov: 1425
Ja by som prispel s Creator Expert autami a Model Team. + dioráma s Orient Express Vlakom. Mesto asi nespravím.

Odhlásený danny01

  • Príspevkov: 122
Ahojte,
za nas klasika: Tranzit je k disopozicii a prilozime ruku k dielu pri stavbe mesta.

Odhlásený Jammo

  • Príspevkov: 459
môžem prispieť s Technic

Odhlásený MiKeL

  • Príspevkov: 2510
    • Moja zbierka
Blizi sa termin vystavy a pomaly je potrebne zacat organizovat.

Prva dolezita informacia - zaciatok vystavy je naplanovany na 19.9.2024. Instalacia bude prebiehat v dnoch 14.9.-15.9.2024 (sobota-nedela). Ak planujete nieco vystavit a mate na ten datum uz plany a nemozete sa zucastnit osobne, poprosim vas si pred instalaciou dohodnut dovoz a instalaciu svojich modelov, pripadne zvazit svoju ucast.

Tu je predbezny zoznam kto by chcel co vystavit (zostaveny z prispevkov v tomto vlakne). Ak sa nieco zmenilo (ci uz chcete nieco pridat, ubrat, zmenit, chce sa pridat niekto dalsi, chce sa niekto odhlasit), poprosim cim skor tieto zmeny uviest do tohoto vlakna aby sme mohli prejst k planovaniu co sa vystavi (priestor je obmedzeny) a kde sa to umiestni.

MiKeL: Tihanyiovsky kastiel, Thurzov dom, friends, sochy (fig, drak, sw), flase, BB erb, stromy do city
muffin: Tatry, nejaké ďalšie staršie menšie MOCi a za ten rok možno aj niečo nové, MicroCity?
jayor: MOC na styl ninjago dediny
praetor: vodný hrad v Hronseku?, Ostatné podľa potreby....
kamil: cimkolvek mam, microcity?
walrus: westernove mestecko
Budo: barbakan?
Juri: nieco novo postavene
liondee: Creator Expert auta, Model Team, dioráma s Orient Express Vlakom
jammo: technic
sami2001   Lego Masters finalist (uz je v muzeu par mesiacov ;))


Pre pripomenutie zoznam z PD (dajte vediet, co z toho mozem popresuvat do zoznamu pre BB)
Inst: scifi drobnosti
Praetor: pyramida
Juri: MOC Na gazdovskom dvore, MOC Hrad black falcon 2x3
Budo: Hrad Modrý Kameň, Polička s vlakmi, Tlačný remorkér Gemer s člepom, Bytovka dostavaná, Bytovka vo výstabe, Moc moduláry do CITY, Moc crator hrad do CITY, Kopec s Levím hradom a drevenice, Bonsai
Jammo: Športové autá - 42083 Bugatti, 42115 Lambo, 42096 Porsche, 8145 Ferrari, Stavebné stroje - 42030 Volvo nakladač, MOC Volvo grader, 42100 Liebherr, 42070 Truck, Práca s drevom - MOC Mercedes, 9397 Truck, 42054 Class
papluh: mesto + GB HQ aj s autom, minifig delorean z BTTF a Scooby Doo, Friends MOC bytovku, Jurassic Park bránu s veľkým T-Rexom a Ideas kostrami, zopár čínskych setov, 4 mozaiku Beatles aj s Ideas Yellow Submarine, nejaké Creator autá, prípadne kvety, Bricklink staré hasičské auto, UCS Falcon, A aj B model Galaxy explorera s pristavacou plochou, velky delorean z BTTF, Mimon, toho co nema kamil postaveneho, Ideas WallE aj Brichheadz verziu
kamil: Vozidla - Creator expert - Volkswagen T1 Camper Van 10220, MINI Cooper 10242, Ferrari F40 10248, Volkswagen Beetle 10252, Fiat 500 10271, Ford Mustang 10265, Porsche 911 (verzia turbo) 10295, Chevrolet Camaro Z/28 (verzia bez strechy s bielymi pasmi) 10304, Do mesta - Creator expert sety, Modularne budovy, Assembly Square 10255, Parisian Restaurant 10243, Detective's Office 10246, Pet shop 10218, Bookshop 10270, Old Fishing Store 21310, Do mesta - Creator domceky, 3ks MOC Creator domy, Doplnky do mesta - vozidla, 2ks MOC motorove clny do City, policajnu a hasicsku lod, stromceky, lampy, kontajnery (pristav/vlaky), oficialne sety - biely dom s cervenou strechou (set 4956, verzia 1), 2x biely dom s modrou strechou (set 5891, verzia 1 a 3 - nie poschodovy), rodinny dom (set 31012, verzia 2), zrub (set 5766, verzia 1), plazovy dom zlty (set 4996, verzia 1), plazovy dom bledo modry (set 7346, verzia 3 - poschodovy), majak (set 5770, verzia 1) (ten je zatial u misoku), domcek na strome (set 31010, verzia 1), Pirates lode, Mimoni (Kevin a Stuart), Microcity moduly (budova zeleznicnej stanice v Cadci, aparthotel Belveder v Tatranskej Lomnici - zatial je hotovy z 2/3), A ak by sa robila aj nejaka space diorama, tak mozem prispiet statickym monorailom (sirka 8 studov, dlzka cca 100 studov, kolajnica z brickov 2x4 na lezato, velke podstavce pod kolajnicu).
matej   pevnost diorama
jayor   HP skoro cely hrad obe edicie co vychadzali, sezamovu ulicu(21324) a office (21336)
drdano   Titanic
TOME   Scania, Jeep, Magnum

Ak som na nieco zabudol, kludne doplnte.

Odhlásený muffin

  • Príspevkov: 772
Tak ten termin je pre mna dost nestastny, kedze 14.9. mam naplanovanu celodennu akciu, po ktorej sa zrejme aj dalsi den budem davat fyzicky dokopy.
Kolko casu mame na rozmyslenie, ci a ako sa budeme vediet zucastnit?
Jedna vec je, ci by moje veci niekto vedel zobrat, druha je instalacia - male veci nie su problem, ale tatrovky by som asi nenechaval na niekoho druheho, lebo tam je s instalaciou dost vela babracky.

Odhlásený jayor

  • Príspevkov: 120
ja donesiem len ninjago city, hp hrad tento krat nie lebo to nemam jak previezt dokopy

Odhlásený Buďo

  • Príspevkov: 1502
Za mňa v ponuke :
Polička s vlakmi
Bytovka dostavaná+ Bytovka vo výstabe +Tlačný remorkér Gemer  ( ako jeden celok )
Moc crator hrad do CITY,
Domček Baby jagy z mrázika
Barbakan  (velké možno )

Odhlásený sami2001

  • Príspevkov: 275
Môžem ponúknuť CD Boarding house reach a platňu White stripes  :)

Odhlásený drdano

  • Príspevkov: 785
    • Moja zbierka @ BrickSet.com
Caute.... bol by zaujem o toto ?

ila_rendered

Pripadne vsetky EXCLUSIV TECHNIC superauta - Porsche 911 GT3 RS, Bugatti Chiron, Lamborghini Sian, Ferrari Daytona a McLaren P1 ?
« Posledná zmena: 27. Júl 2024, 18:30:43 od drdano »
MUDr. Dano K. (My collection @ BrickSet.com: http://brickset.com/sets/ownedby-mucdanny)

Odhlásený MiKeL

  • Príspevkov: 2510
    • Moja zbierka
Uvidime ako bude miesto a zaujem. Musim si uz najst cast zacat to davat dokopy ;)

Odhlásený liondee

  • Príspevkov: 1425
Uvidime ako bude miesto a zaujem. Musim si uz najst cast zacat to davat dokopy ;)

Máš dáky pôdorys výstavnej plochy?

Odhlásený astronomix

  • Príspevkov: 89
Ja mozem dat TV Kamzik a LD Machnac.
Ak bude volne miesto, tak este je k dispozicii Saturn V, Apollo 11, Raketoplan Discovery a HST.

Kedze este neviem povedat, ako budem s casom bud. tyzden, tak si to viem predbezne tam zaviest a pripravit.

Odhlásený MiKeL

  • Príspevkov: 2510
    • Moja zbierka
No mame cca finalnu verziu navrhu dostupneho miesta, mozme naplanovat co vystavime.

Legenda
Modra - priestor pre hracie boxy
Hneda - mesto
Zelena - Model kastiela - presne umiestnenie sa urci na mieste, v tejto miestnosti budu este vitriny a interaktivne boxy
Zlta - priestor pre ostatne modely (mezera medzi dvomi doskami sa este prekryje dalsou a bude tiez dostupna)

V miestnostiach nalavo maju stalu expoziciu a dohodli sme sa, ze mozeme pomedzi ich exponaty zvierat a rastlin rozmiestnit aj zvierata a rastliny z lega, takze cim viac toho bude, tym lepsie.

Odhlásený jayor

  • Príspevkov: 120
jaka siroka je ta zlta doska ?