Autor Téma: AC DC  (Prečítané 2009 krát)

Odhlásený legoholik

  • Príspevkov: 502
AC DC
« : 20. Február 2024, 12:13:42 »
čaute všetci,

nakoľko si našu záveternú časť vesmíru konečne všimli vyspelé civilizácie táto téma si tu určite zaslúži mať zastúpenie  >:D . Koncert tisícročia  >:D, aký tu nikdy nebol a už asi nikdy nebude z jednoduchého dôvodu a tým je, že z kapiel ich rangu už nemá takmer kto prísť. Jedna z posledných možností vôbec vidieť ešte AC DC na živo. Musím sa pochváliť, že napriek obrovským ťažkostiam sa mi podarilo zohnať dva lístky. Najprv som bol asi 19 ty tisíci v poradí potom padal server a nakoniec o 11.30 hod v piatok t.j. hodinu a pol o spustení predaja som osobne v predajni portálu ešte uchmatol takmer posledné dva lístky na tribúnu A. Už bolo voľné len státie a to navyše státie v najbližšej zóne k pódiu už boli fuč. je to môj dávny sen. Slintajúc som na internete pozeral legendárne koncerty AC DC a Guns and Roases a predstavoval som si ako v tom stotisícovom dave z plného hrdla rewem Highway to Hell  >:D, Hell Bells >:D, Back in Black >:D, thunderstruck >:D, Whole lotta Rosie >:D a ďalšie....ak dožijem hádam sa mi sen splní >:D  >:D  >:D

Ide ešte niekto?

Odhlásený legoholik

  • Príspevkov: 502
Re: AC DC
« Odpoveď #1 : 22. Júl 2024, 13:41:06 »
tak stalo sa...jeden sen sa naplnil..ale vlastne ani vo sne ma nikdy nenapadlo, že sa raz ocitnem na koncerte AC DC...nuž, ale bohovia, alebo ak chcete pekelníci rocku pristáli včera na starom letisku vo Vajnoroch a prepísali kultúrne dejiny Slovenska...zážitok na celý život...tunguský výbuch, či cár bomba nevygenerovali toľko energie, ako AC DC včera večer  >:D...malé Karpaty sa otriasali viac, ako pri ich vzniku pôsobením síl samotnej zeme......prvý krát a naposledy sa nám títo bohovia alebo pekelníci predstavili na domácej hrude .... bolo to šialené, neuveriteľné, veľkolepé, pekelne diabolské, diabolsky pekelné...a nezabudnuteľné  >:D >:D >:D

bol tam ešte niekto z tohto fóra?

Odhlásený Anupew

  • Príspevkov: 371
Re: AC DC
« Odpoveď #2 : 22. Júl 2024, 14:39:49 »
A v roku 2025 by mohla prísť Metallica.  >:D
Kocka ku kocke sadá, krásny setík sa už skladá.

Odhlásený mesje

  • Príspevkov: 2037
Re: AC DC
« Odpoveď #3 : 22. Júl 2024, 22:18:10 »
A v roku 2025 by mohla prísť Metallica.  >:D

pri tom vyvoji u nas to budu najskor Alexandrovci :-)

Odhlásený MiKeL

  • Príspevkov: 2515
    • Moja zbierka
Re: AC DC
« Odpoveď #4 : 23. Júl 2024, 09:01:07 »
Bol som, videl som... tiez by mi nikdy ani vo sne nenapadlo, ze sa ocitnem na koncerte ACDC, uz len z toho dovodu, ze nie som cielova skupina ;) Ale som rad, ze fanusikom sa pacilo >:D